The University of Arizona logo

2018 Service Award and Retirement Dinner Honorees

Please join the Division of Human Resources in congratulating our long-serving and our recently retired colleagues. Those who have served at the UA for 10 years or more (in five-year increments) and our recent retirees will celebrate their time with the University at the upcoming annual Employee Service Awards Reception and the Retirement Dinner, respectively. The list of our honorees for both events can be found in the attached documents. 

Honorees: Please check the lists to ensure all information is correct. If your name is missing or you need to correct any information, please contact the Division of Human Resources by March 30, 2018, at hrrsvp@email.arizona.edu to update the list.

Service Awards

Name Department Award
Barbara Abril Steward Observatory 25 Year Award
Yadhira Acevedo The UofA BookStores 15 Year Award
Martha Acuna Park Student Union 10 Year Award
Rosalba Acuna-Siqueiros Student Food Service 15 Year Award
James Adams University Animal Care 10 Year Award
Gloria Adams-Rapke Cancer Center Division 10 Year Award
Agustin Aguilar University Police Department 10 Year Award
Debora Aguirre Cancer Center Division 25 Year Award
Katherine Albers School of Art 10 Year Award
Elisabeth Alden County Office - Mohave County 10 Year Award
Michael Alegria Multiple Mirror Telescope Observatory 20 Year Award
Toni Alexander Humanities Administration 15 Year Award
Richard Allen Steward Observatory 40 Year Award
Steve Allvin Planning, Design and Construction 35 Year Award
Lawrence Alston Student Food Service 15 Year Award
Robert Alvarado Facilities Management Custodial 25 Year Award
Richard Amini Department of Emergency Medicine 10 Year Award
Lingling An Agriculture and Biosystems Engineering - Research 10 Year Award
Yvette Anchondo-Leyva Eller Administration 15 Year Award
Michael Anderson University Animal Care 15 Year Award
Miranda Anderson Animal & Comparative Biomedical Services 15 Year Award
Trent Anderson College of Medicine – Phoenix Basic Medical Sciences 10 Year Award
Jeanne Andrade Facilities Management Operational Services 25 Year Award
James Angel Astronomy 45 Year Award
Dolores Angulo Facilities Management Operational Services 20 Year Award
Abdel Anouti School of Plant Science - Research 30 Year Award
Courtney Anthony Development Office 10 Year Award
Emmanuel Apostol Pediatrics 10 Year Award
Judith Apostolik College of Medicine Phoenix Campus Administration 30 Year Award
Paul Arbo Steward Observatory 10 Year Award
Alex Armenta Facilities Management Maintenance Services 25 Year Award
Neal Armstrong Research, Discovery & Innovation 40 Year Award
Susan Armstrong Steward Observatory 10 Year Award
William Arnett Steward Observatory 30 Year Award
Eduvigis Arvizu-Escobedo Student Concessions/Soda 25 Year Award
Dorothy Ashton Systems and Industrial Engineering 15 Year Award
Daniel Asia School of Music 30 Year Award
Andrei Astachkine Chemistry & Biochemistry 20 Year Award
Aurora Astorga Romero Arizona Veterinary Diagnostic Laboratory 15 Year Award
Kirk Astroth School of Family and Consumer Sciences - Extension 10 Year Award
Juan Ayala-Lavander Office of the Registrar 10 Year Award
Stacy Babler School of Theatre Film and Television 20 Year Award
Damian Baca English 10 Year Award
Christine Bachelier County Office - Santa Cruz County 10 Year Award
Brenda Baggett Cancer Center Division 25 Year Award
Keiron Bailey School of Geography and Development 15 Year Award
Joy Baine Risk Management and Safety 30 Year Award
Christopher Baisan Tree Ring Laboratory 25 Year Award
Guadalupe Baker Residential Facilities 10 Year Award
Rebecca Ballenger Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Carlos Ballesteros Facilities Management Operational Services 15 Year Award
Bhaskar Banerjee Medicine 10 Year Award
Jeffrey Banister Southwest Studies Center 20 Year Award
Christy Barber Medical Imaging 20 Year Award
Mary Barleycorn University Information Technology Services Administration 30 Year Award
Bruce Barnhart College of Medicine Phx Emergency Medicine Research Center 10 Year Award
Filbert Barrera University Police Department 20 Year Award
Greg Barron-Gafford School of Geography and Development 15 Year Award
Megan Bartel School of Art 10 Year Award
Jennifer Barton BIO5 Institute 20 Year Award
Nina Bates Office of Academic Affairs 15 Year Award
John Bauer Campus Agriculture Center 25 Year Award
Nicole Baugh Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Holly Beach Family and Community Medicine 15 Year Award
Sarah Beaudry Alumni Relations 20 Year Award
Judith Becerra Biosphere 2 - Administration/Research 20 Year Award
John Beck Physics 25 Year Award
William Beezley History 20 Year Award
Oscar Beita Office of Diversity & Inclusion 20 Year Award
Sun Belous College of Medicine – Phoenix Campus Administration 15 Year Award
Judith Berg College of Nursing 20 Year Award
Albert Bergesen Sociology 45 Year Award
Helen Bernard Humanities Administration 10 Year Award
Jay Berryman Eller Information Technology 10 Year Award
Benjamin Beshaw American Indian Studies Program 10 Year Award
Eric Betterton Hydrology and Atmospheric Sciences 30 Year Award
Thomas Bever Linguistics 20 Year Award
Ginger Bidwell User Experience 10 Year Award
David Biffar AZ Simulation Technology & Education 10 Year Award
Ali Bilgin Biomedical Engineering 15 Year Award
David Billheimer Epidemiology and Biostatistics 10 Year Award
Richard Bishop Financial Services Office-Financial Management 40 Year Award
Lisa Black Academic Initiatives & Student Success 15 Year Award
Phillip Blanchard Accounting 20 Year Award
Steven Bland Steward Observatory 10 Year Award
Christopher Blevins Student Union – Operations 15 Year Award
Alexis Blue University Communications 10 Year Award
Jackson Boelts School of Art 40 Year Award
Wade Boltinghouse University Police Department 30 Year Award
Jenny Bomesberger Parking and Transportation 10 Year Award
Michael Bond Finance 10 Year Award
Kevin Bonine Biosphere 2 15 Year Award
Marisa Borders Medical Imaging 15 Year Award
Laura Bosworth Educational Policy Studies and Practice 20 Year Award
Sean Bottai English 10 Year Award
Sharon Bouck Geosciences 30 Year Award
Jenna Bourland Student Affairs & Enrollment Management Academic Initiatives & Student Success 10 Year Award
Carlton Bradford School of Art 15 Year Award
Landon Bradford Administration and Athletics 10 Year Award
Harriet Braun County Office - Coconino County 15 Year Award
Shelly Braun School of Music 20 Year Award
Rosa Bray Facilities Management Custodial 10 Year Award
Veronica Bray Durfey Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Brett Brestel Student Concessions/Soda 30 Year Award
Faith Bridges Mathematics 20 Year Award
Krishna Bright Campus Health and Wellness 10 Year Award
Gabriella Briseno Arizona Veterinary Diagnostic Laboratory 10 Year Award
Gina Brissenden Astronomy 15 Year Award
John Brobeck School of Music 30 Year Award
Dan Brock School of Theatre Film and Television 15 Year Award
Loretta Brodhagen Financial Services Office – Operations 10 Year Award
Kimberley Brooke School of Family and Consumer Sciences – Extension 25 Year Award
Heddwen Brooks Physiology 20 Year Award
Deborah Brown University of Arizona Police Department 10 Year Award
Drennen Brown Planning, Design and Construction 20 Year Award
Holly Brown Physics 10 Year Award
Michael Brown Chemistry & Biochemistry 30 Year Award
Peter Brown Engineering Administration 10 Year Award
Allison Buchanan Molecular and Cellular Biology 10 Year Award
Walter Buchanan Financial Services Office – Operations 25 Year Award
Melody Buckner Student Affairs & Enrollment Management Academic Initiatives & Student Success 10 Year Award
Maria Bueno College of Agriculture & Life Sciences – Career & Academic Services 15 Year Award
Kate Bunton Speech Language and Hearing Sciences 15 Year Award
Wendy Burk Humanities Administration 20 Year Award
Melinda Burke Alumni Relations 25 Year Award
August Busch Administration and Athletics 10 Year Award
Daniel Buster Cancer Center Division 10 Year Award
Emily Butler School of Family and Consumer Sciences - Instruction 15 Year Award
Stephanie Bybee University Animal Care 20 Year Award
Veronica Calderon Department of Emergency Medicine 25 Year Award
Patricia Callahan Arizona Public Media Administrative Services 10 Year Award
Donna Callies Tech Launch Arizona 10 Year Award
Cynthia Campas Medicine 10 Year Award
Jean Campbell Family and Community Medicine 10 Year Award
Janet Campion Medicine 15 Year Award
Samuel Campos Immunobiology 10 Year Award
Julie Capwell Housing & Residential Life 15 Year Award
Christina Carbone Mathematics 15 Year Award
Maritza Cardenas English 10 Year Award
Cecilia Carlon Disability and Psychoeducation Studies 20 Year Award
Betty Carlson Disability and Psychoeducation Studies 15 Year Award
Andrew Carnie Graduate College Administration 20 Year Award
Yves Carriere Entomology – Research 20 Year Award
Luis Carrion Student Affairs & Enrollment Management Academic Initiatives & Student Success 20 Year Award
Allyson Carter University of Arizona Press 15 Year Award
Constance Carter Animal & Comparative Biomedical Sciences 25 Year Award
Terry Carter Parking and Transportation 10 Year Award
Ana Carvalho Spanish and Portuguese 20 Year Award
Sylvia Carver Administration and Athletics 25 Year Award
Luann Casem Molecular and Cellular Biology 10 Year Award
Erika Castano Special Collections 10 Year Award
Jennifer Casteix Speech Language and Hearing Sciences 10 Year Award
Carime Castillo Student Food Service 20 Year Award
Luis Castillo Admissions and New Student Enrollment 10 Year Award
Martha Castleberry Arizona Center for Judaic Studies 40 Year Award
Daniel Castro Steward Observatory 15 Year Award
Mario Castro Facilities Management Custodial 10 Year Award
Joseph Cate Graduate College Administration 10 Year Award
Aurore Chabot School of Art 30 Year Award
Chih Chang Administrative Technologies 10 Year Award
Binh Chau Cellular and Molecular Medicine 20 Year Award
Sachin Chaudhary Medicine 10 Year Award
Radley Jay Chaves Student Food Service 15 Year Award
Georgia Chavez-Lopez Residential Facilities 25 Year Award
Jane Cherry Office of Academic Affairs 10 Year Award
David Chisholm German Studies 45 Year Award
Uttam Chowdhury Geosciences 15 Year Award
Gary Christopherson School of Geography and Development 20 Year Award
Eliud Chuffe Spanish and Portuguese 20 Year Award
Anne Cimarelli-Stears County Office - Maricopa County 20 Year Award
Adriana Cimetta Educational Psychology 15 Year Award
Kelly Cleveland Pharmacy Administration 10 Year Award
Paul Cohen School of Information 10 Year Award
Bonnie Colby Agricultural and Resource Economics – Research 35 Year Award
Barbara Collins Pharmacy Administration 15 Year Award
Mary Comeau School of Plant Science – Research 20 Year Award
Keyshia Conner Law Administration 20 Year Award
Pamela Coonan Office of Academic Affairs 15 Year Award
Elizabeth Cordova School of Geography and Development 15 Year Award
Maria Cordova Student Affairs & Enrollment Management Academic Initiatives & Student Success 15 Year Award
Arezu Corella Admissions and New Student Enrollment 20 Year Award
Kenton Corey Military Property Custodian 15 Year Award
Jed Corkill Student Union – Fast Copy 10 Year Award
Stephen Cornell Udall Center 20 Year Award
Erica Corral Materials Science and Engineering 10 Year Award
Mary Corral Student and Academic Technologies 25 Year Award
Richard Corral Facilities Management Maintenance Services 35 Year Award
John Court Administration and Athletics 20 Year Award
Daniel Cox Large Binocular Telescope Observatory 15 Year Award
Preston Cox Boyce Thompson Arboretum 15 Year Award
Janiel Cragun Obstetrics and Gynecology 10 Year Award
Tracy Crane College of Nursing 15 Year Award
Kevin Crete Television Production Services 10 Year Award
Kathleen Crist Public Health Administration 30 Year Award
Stanley Crist University Police Department 20 Year Award
Monica Cruz Senior Vice President Health Sciences 10 Year Award
Jennifer Cubeta Molecular and Cellular Biology 15 Year Award
Sacha Cueto Agriculture Extension Administration 15 Year Award
Peder Cuneo Animal & Comparative Sciences-Res 30 Year Award
Douglas Cunningham College of Nursing 10 Year Award
Stephanie Cunningham Marketing & Brand Management 10 Year Award
Betul Czerkawski University of Arizona South 10 Year Award
Francisco Danese Campus Agriculture Center 15 Year Award
Sherry Daugherty Sarver Heart Center 25 Year Award
Laura Davalos Delivery, Description, and Acquisition 20 Year Award
James Davis D7:  Arizona Data Science Inititiative 25 Year Award
James Davis Agriculture Development and Alumni Affairs 15 Year Award
Kenneth Davis Student Food Service 15 Year Award
Muriel Davis College of Nursing 35 Year Award
David Dawley Psychiatry 10 Year Award
William Day Arizona Research Labs-Interdisciplinary 15 Year Award
Janice Degan Viper Institute 10 Year Award
Denise Degeus College of Architecture, Planning & Landscape Architecture 25 Year Award
Ann De Jong Cancer Center Division 25 Year Award
David De La Rosa Parking and Transportation 25 Year Award
Andre De Leon University Police Department 10 Year Award
Steven De Vos Residential Facilities 10 Year Award
James Dean Speech Language and Hearing Sciences 20 Year Award
Peter Decelles Geosciences 25 Year Award
Tina Deemer Mathematics 25 Year Award
Michael Delahanty Parking and Transportation 30 Year Award
Araceli Delcid Facilities Management Custodial 15 Year Award
Alexandra Delgado Law Library 10 Year Award
Paul Delligatti Poison Control Center 20 Year Award
Pamela Denney County Office - Yavapai County 15 Year Award
Tracy Devries Arizona Telemedicine Program 20 Year Award
Alma Diaz Residential Facilities 15 Year Award
Christopher Dickey Campus IT Partnerships 10 Year Award
Mary Dickinson Medicine 20 Year Award
William Dietz School of Music 35 Year Award
Darcy Dixon County Office - Santa Cruz County 35 Year Award
William Dixon School of Government and Public Policy 30 Year Award
Erica Doe University of Arizona Police Department 15 Year Award
Francisco Dojaquez Arizona Research Labs – Interdisciplinary 15 Year Award
Jennifer Doll Administrative Technologies 10 Year Award
Katerina Dontsova Biosphere 2 – Administration/Research 10 Year Award
Shona Dougherty Radiation Oncology 15 Year Award
Suzanne Dovi School of Government and Public Policy 20 Year Award
Evangeline Dowling College of Nursing 10 Year Award
Lindsay Downs Office of Global Initiatives 10 Year Award
John Drabicki Economics 45 Year Award
Rebecca Drake Office of the Registrar 10 Year Award
Dale Drew Aerospace and Mechanical Engineering 30 Year Award
Maureen Driscoll Pathology 30 Year Award
Christian Drouet Daubigny Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Matthew Dubin College of Optical Sciences 10 Year Award
Laura Duckett Cancer Center Division 20 Year Award
Renee Duckworth Ecology and Evolutionary Biology 10 Year Award
Christine Duddleston Senior Vice President Health Sciences 20 Year Award
Kenneth Duffek Multiple Mirror Telescope Observatory 30 Year Award
Alexander Dunkel Russian and Slavic Studies 45 Year Award
Christine Dunlap Biosphere 2 10 Year Award
Claudia Duran Medicine 10 Year Award
Kathryn Durban Arizona Center for Integrative Medicine 15 Year Award
Richard Edmiston Humanities Administration 10 Year Award
Erika Eggers Physiology 10 Year Award
Georgia Ehlers Graduate College Administration 25 Year Award
Christine Eisenfeld Electrical and Computer Engineering 10 Year Award
Joshua Eisner Astronomy 10 Year Award
Cheryl Ekstrom Mathematics 15 Year Award
Lisa Elfring Office of Instruction and Assessment 20 Year Award
Cynthia Elliott UA Library Administration ADM 10 Year Award
Melissa Elliott County Office - Pinal County 30 Year Award
Aleksander Ellis Management and Organizations 15 Year Award
Olga Ellis English as a Second Language 10 Year Award
Susan Ellis Medicine 25 Year Award
Kirk Emerson School of Government and Public Policy 10 Year Award
Nancy Emptage Electrical and Computer Engineering 35 Year Award
Rocio Enciso Family and Community Medicine 10 Year Award
Leo Enfield Engineering Administration 30 Year Award
William Erly Medical Imaging 25 Year Award
Kacey Ernst Epidemiology and Biostatistics 10 Year Award
Sherry Esham Sponsored Projects & Contracting Services 30 Year Award
Nathaniel Espinoza University of Arizona South 15 Year Award
Ronald Estes Facilities Management Custodial 25 Year Award
Silvia Estrada Campus Health and Wellness 10 Year Award
Laura Everett Student Learning Services 10 Year Award
Chelsea Ewer Arizona Student Unions 30 Year Award
Shahira Fahmy Journalism 10 Year Award
Lia Falco Disability and Psychoeducation Studies 10 Year Award
Bentley Fane School of Plant Science – Research 20 Year Award
Grey Farrell Agriculture Extension Administration 10 Year Award
Isaac Farrell Department of Emergency Medicine 10 Year Award
Kathryn Farrell-Poe Agriculture and Biosystems Engineering 20 Year Award
Melissa Fasulo College of Optical Sciences 10 Year Award
Yelena Feinstein Arizona Research Labs – Interdisciplinary 15 Year Award
Aileen Feng French and Italian 10 Year Award
Daniel Ferguson Institute of the Environment 15 Year Award
Thomas Fiebiger Procurement and Contracting Services 30 Year Award
Marisela Figueroa Financial Services Office – Operations 10 Year Award
Kenneth Fine Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Deanna Fitzgerald School of Theatre Film and Television 10 Year Award
Aaron Flesch School of Natural Resources and The Environment – Research 10 Year Award
Filemon Flores Facilities Management Maintenance Services 15 Year Award
Nancy Flores Facilities Management Business Services 10 Year Award
Sonya Flores-Basurto Pharmaceutical Sciences 20 Year Award
Mandrake Florez Facilities Management Maintenance Services 20 Year Award
Katherine Flynn University Animal Care 15 Year Award
Lars Fogelin School of Anthropology 10 Year Award
Alicia Foley Chemical and Environmental Engineering 30 Year Award
Sandiway Fong Linguistics 15 Year Award
Shiloe Fontes Flandrau Science Center 10 Year Award
Janet Foote Epidemiology and Biostatistics 25 Year Award
William Forrester Lunar and Planetary Lab 35 Year Award
Amy Fountain Linguistics 20 Year Award
George Frantziskonis Civil Engineering and Engineering Mechanics 30 Year Award
Michael Franz Steward Observatory 20 Year Award
Ralph Fregosi Physiology 30 Year Award
Edward French Pharmacology 30 Year Award
Jeremy Frey English 10 Year Award
Betty Fridena Astronomy 25 Year Award
Randall Friese Surgery 10 Year Award
Steven Froehlich Medicine Administration 10 Year Award
Corde Fullwood Student Food Service 10 Year Award
Rosa Fung Medicine Administration 10 Year Award
Lars Furenlid Medical Imaging 20 Year Award
Edward Galda Planning, Design and Construction 30 Year Award
Kristie Gallardo Agriculture Extension Administration 25 Year Award
Elvia Gandara Office of the Registrar 20 Year Award
David Gantz Law Instruction 25 Year Award
Dyann Garcia Senior Vice President Health Sciences 10 Year Award
Fermin Garcia Infrastructure and Foundational Technologies 15 Year Award
Gilbert Garcia Facilities Management Custodial 30 Year Award
Hector Garcia College of Optical Sciences 15 Year Award
Jose Garcia Mexican American Studies 10 Year Award
Dale Gehring Network for Information/Counseling 20 Year Award
Teodora Georgieva BIO5 Institute 20 Year Award
Lisa Gerber County Office - Yavapai County 10 Year Award
Joe Giacalone Lunar and Planetary Lab 25 Year Award
Brent Gibbs School of Theatre Film and Television 25 Year Award
Kerry Gilbraith Pharmacology 10 Year Award
Michael Gill Philosophy 15 Year Award
Cynthia Gilliland Management and Organizations 20 Year Award
Steven Gilmore Housing & Residential Life 30 Year Award
Josephine Gin Morgan CLAS Academic Advising Center 20 Year Award
Raquel Givens COM Academic Affairs 20 Year Award
Charlie Glenn Facilities Management Maintenance Services 10 Year Award
David Glickenstein Mathematics 15 Year Award
Grace Godoy Student Food Service 25 Year Award
Juan Godoy SALT Center Learning Disabilities 10 Year Award
Juan Godoy Campus IT Partnerships 10 Year Award
Paulo Goes Eller Administration 10 Year Award
Vijay Gokhale BIO5 Institute 15 Year Award
Barry Goldman Management and Organizations 20 Year Award
Patricia Goldsmith College of Nursing 15 Year Award
Jacqueline Gomez Arizona Center for Integrative Medicine 30 Year Award
Julieta Gomez De Gonzalez Latin American Area Center 20 Year Award
Hector Gonzales Student Union – Operations 15 Year Award
Cel Gonzalez Journalism 20 Year Award
Nicole Gonzalez Office of Academic Affairs 10 Year Award
Sergio Gonzalez Valdez Facilities Management Operational Services 20 Year Award
Joanne Gonzalez-Eader Agriculture Development and Alumni Affairs 10 Year Award
Jean Goodrich English 10 Year Award
Paul Gordon Curricular Affairs 30 Year Award
Joseph Gotobed Lunar and Planetary Lab 40 Year Award
Sylvia Granillo Facilities Management Custodial 20 Year Award
James Grantham Steward Observatory 30 Year Award
Elizabeth Green Steward Observatory 30 Year Award
Herman Green Facilities Management Custodial 25 Year Award
Kimberly Gressley County Office - Pinal County 30 Year Award
Michael Griffith Education – Dean's Office 15 Year Award
Nichole Guard Spanish and Portuguese 10 Year Award
Marilyn Guengerich Multiple Mirror Telescope Observatory 20 Year Award
Gilbert Guerra Facilities Management Custodial 20 Year Award
Zackry Guido Institute of the Environment 10 Year Award
Kristin Gunckel Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Kurt Gustin College of Medicine Phx Basic Medical Sciences 10 Year Award
Olivier Guyon Steward Observatory 10 Year Award
Brad Hackerott Facilities Management Maintenance Services 10 Year Award
Gregory Hagedon User Experience 15 Year Award
Seongmin Hahn Children's Research Center 15 Year Award
Achintya Haldar Civil Engineering and Engineering Mechanics 30 Year Award
Taben Hale College of Medicine – Phoenix Basic Medical Sciences 10 Year Award
Barbara Hall Medicine Administration 40 Year Award
Gillean Hall Medicine Administration 20 Year Award
Sally Hall Pathology 20 Year Award
Sandra Hallenbeck Law Administration 15 Year Award
Elizabeth Hall-Lipsy Pharmacy Practice and Science 10 Year Award
Rhonda Hallquist Arizona Center for Integrative Medicine 20 Year Award
David Hamara Lunar and Planetary Lab 25 Year Award
Christine Hamel Brown Student Learning Services 20 Year Award
Laura Hammond Steward Observatory 20 Year Award
Michael Hammond Linguistics 30 Year Award
Yan Han Office of Digital Innovation and Stewardship 15 Year Award
Richard Hansen Large Binocular Telescope Observatory 15 Year Award
Salim Hariri Electrical and Computer Engineering 20 Year Award
Tara Harper Campus Health and Wellness 25 Year Award
Virginia Harpold Entomology – Research 15 Year Award
Audrey Harrison Bureau of Applied Research in Anthropology 15 Year Award
Michele Harrison Marketing & Brand Management 15 Year Award
Kyle Hartfield School of Natural Resources and The Environment - Research 10 Year Award
Joseph Hartley Aerospace and Mechanical Engineering 10 Year Award
Malik Hawkins Chemistry & Biochemistry 20 Year Award
Meredith Hay Physiology 10 Year Award
Virginia Healy Social and Behavioral Sciences Administration 15 Year Award
Richard Heerschap Financial Services Office – Operations 40 Year Award
Arleen Heimann Family and Community Medicine 35 Year Award
Ronald Heimark Surgery 25 Year Award
Mark Heitlinger Campus Agriculture Center 15 Year Award
Sabrina Helm School of Family and Consumer Sciences – Instruction 10 Year Award
Glenda Hendrickson UA Library Administration ADM 20 Year Award
Esther Henley University of Arizona South 10 Year Award
Ana Henriquez Facilities Management Custodial 10 Year Award
Martin Hensley Student and Academic Technologies 10 Year Award
Jacinto Hernandez Residential Facilities 10 Year Award
Maria Hernandez Residential Facilities 10 Year Award
Nicole Hernandez Campus Health and Wellness 10 Year Award
Robert Hershoff Pathology 30 Year Award
Scott Hessell School of Family and Consumer Sciences – Extension 10 Year Award
John Heun Maricopa Agriculture Center – Extension 10 Year Award
Andrew Higgins Arizona State Museum 10 Year Award
Hassan Hijazi Student Affairs & Enrollment Management Academic Initiatives & Student Success 15 Year Award
Joshua Hill Housing & Residential Life 10 Year Award
Nova Hinrichs Cognitive Science 40 Year Award
Joannah Hinz Multiple Mirror Telescope Observatory 15 Year Award
Veronica Hirsch Udall Center 10 Year Award
Michael Hirst Administrative Technologies 20 Year Award
Larry Hoffman Physics 25 Year Award
Zachariah Hoffman Budget Office 20 Year Award
Tabatha Holan Sponsored Projects & Contracting Services 10 Year Award
Allixandra Holcomb Gustafson Marketing & Brand Management 10 Year Award
Sharon Hom College of Nursing 10 Year Award
Andrew Honaman School of Natural Resources and The Environment - Research 20 Year Award
Angela Hopkins Infrastructure and Foundational Technologies 15 Year Award
Richard Horn Campus Health and Wellness 25 Year Award
Linda Houtkooper Nutritional Sciences 35 Year Award
Christine Howison Arizona Research Labs – Interdisciplinary 20 Year Award
Rebecca Howlett Medicine Administration 35 Year Award
Chiu-Hsieh Hsu Epidemiology and Biostatistics 15 Year Award
Chengcheng Hu Epidemiology and Biostatistics 10 Year Award
Hong Hua College of Optical Sciences 15 Year Award
Leila Hudson School of Middle Eastern and North African Studies 20 Year Award
Carlene Hugues University Information Technology Services Administration 25 Year Award
John Hurh English 10 Year Award
Patrick Hurley Student Food Service 15 Year Award
Jason Hurwitz Center For Health Outcomes and PharmacoEconomic Research 10 Year Award
Deborah Hyder Financial Services Office – Operations 10 Year Award
Laura Ianello Administration and Athletics 10 Year Award
Mohab Ibrahim Anesthesiology 10 Year Award
Suzu Igarashi BIO5 Institute 15 Year Award
Denise Ingram UA Transportation Research Institute 25 Year Award
Itsumi Ishikawa-Peck East Asian Studies 15 Year Award
Jenann Ismael Philosophy 20 Year Award
Stacy Iveson Administration and Athletics 15 Year Award
Virginia Jacobson County Office - Pima County 15 Year Award
Sheryl Jameson Tech Launch Arizona 20 Year Award
John Jarred AZ Simulation Technology & Education 10 Year Award
Brooks Jeffery Research, Discovery & Innovation 30 Year Award
Diane Jensen Secretary of the University 15 Year Award
Mari Jensen Science Administration 20 Year Award
Poul Jessen College of Optical Sciences 25 Year Award
Cortney Jessup Psychology 10 Year Award
Christopher Jewell Mathematics 10 Year Award
Linan Jiang Aerospace and Mechanical Engineering 10 Year Award
Amber Johnson Law Administration 15 Year Award
Cheryl Johnson University Animal Care 35 Year Award
David Johnson Medicine 40 Year Award
Me Johnson Cancer Center Division 30 Year Award
Nicholle Johnson College of Nursing 15 Year Award
Paula Johnson University Animal Care 30 Year Award
Laurel Johnstone Arizona Research Labs – Interdisciplinary 15 Year Award
Steven Johnstone History 20 Year Award
Jack Jokipii Lunar and Planetary Lab 45 Year Award
Dava Jondall Agriculture and Biosystems Engineering – Research 10 Year Award
John Jones Social and Behavioral Sciences Administration 15 Year Award
Larry Jones Arizona Student Unions 30 Year Award
Melinda Jones Delivery, Description, and Acquisition 10 Year Award
Sara Jones Student Financial Aid 30 Year Award
Bruce Jorden Campus Health and Wellness 10 Year Award
Pamela Jorden Karl Eller Graduate School of Management 15 Year Award
Lumjuan Joseph Facilities Management Custodial 20 Year Award
Kirti Joshi Mathematics 20 Year Award
Arun Josyula Medicine 15 Year Award
Caryn Jung Human Resources 20 Year Award
Donna Jurich Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Akram Kadimov Facilities Management Business Services 10 Year Award
Kathleen Kahle Finance 15 Year Award
Deborah Kaye Arizona Center for Judaic Studies 10 Year Award
Douglas Keen Physiology 15 Year Award
Douglas Kelly Steward Observatory 20 Year Award
Nancy Kelly Communication 30 Year Award
Timmy Kendall School of Plant Science – Research 15 Year Award
Thomas Kennedy Mathematics 30 Year Award
Robert Kerr Arizona Telemedicine Program 20 Year Award
Nicole Kersting Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Frederick Kiefer English 45 Year Award
Jonathan Kim Asthma and Airway Disease Research Center 20 Year Award
Anita King Physiology 25 Year Award
Jeffrey Kingsley Steward Observatory 15 Year Award
Thomas Kleespie Arizona Public Media Content Production 35 Year Award
Elizabeth Kline Research and Learning 15 Year Award
Darrell Knight Facilities Management Maintenance Services 25 Year Award
Melissa Knowles Neurology 10 Year Award
Lindsay Kohler Medicine 10 Year Award
Miroslav Kolesik College of Optical Sciences 20 Year Award
John Konhilas Physiology 10 Year Award
Mary Koss Health Promotion Sciences 30 Year Award
Alan Kost College of Optical Sciences 15 Year Award
Ginger Kouns Science Administration 25 Year Award
Stephen Kozachik Administration and Athletics 30 Year Award
Roger Kramer School of Family and Consumer Sciences – Instruction 40 Year Award
Amanda Kraus Disability Resource Center 15 Year Award
Craig Kulesa Steward Observatory 15 Year Award
Tribikram Kundu Civil Engineering and Engineering Mechanics 35 Year Award
Lindsey Kunz University Police Department 15 Year Award
Meredith Kupinski College of Optical Sciences 10 Year Award
Brenda Lambert Medicine 10 Year Award
Leslie Langbert Social and Behavioral Sciences Administration 10 Year Award
Olga Lara Research Laboratory and Safety Services 30 Year Award
Carrie Larson Access and Information Services 20 Year Award
Rocky Larson Residential Facilities 10 Year Award
Gardinia Laster Engineering Administration 10 Year Award
Christina Laukaitis Medicine 10 Year Award
Darin Law School of Natural Resources and The Environment – Research 10 Year Award
Brett Lawrie Steward Observatory 20 Year Award
Alfredo Leal Yuma Agriculture Center - Research 25 Year Award
Lauren Lebeau Pathology 10 Year Award
Patricia Lebensohn Family and Community Medicine 25 Year Award
Jenny Lee Educational Policy Studies and Practice 15 Year Award
Sang Lee College of Optical Sciences 10 Year Award
Tina Lee Arizona Geological Survey 10 Year Award
Carol Lehman University of Arizona South 20 Year Award
Roberta Lehman Student Financial Aid 10 Year Award
Sandra Lein Family and Community Medicine 10 Year Award
Claudia Leon University of Arizona Police Department 10 Year Award
Gregory Leonard Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Colleen Leslie-Booth Graduate College Administration 20 Year Award
Karen Lesser Obstetrics and Gynecology 25 Year Award
Michael Lesser Steward Observatory 35 Year Award
Shujuan Li Maricopa Agricultural Center – Research 10 Year Award
Heather Liber Senior Vice President Health Sciences 15 Year Award
Kurt Lindsay Student Affairs Systems Group 15 Year Award
Michael Lindsey English as a Second Language 10 Year Award
Sally Littau Community, Environment and Policy 25 Year Award
John Little Large Binocular Telescope Observatory 15 Year Award
Jian Liu Systems and Industrial Engineering 10 Year Award
Xiaosong Liu Animal & Comparative Sciences 15 Year Award
Darlene Lizarraga RDI External Relations 25 Year Award
Miguel Lizarraga Maricopa Agricultural Center – Research 15 Year Award
Peter Loch Physics 25 Year Award
Tawny Lochner Social and Behavioral Sciences Administration 10 Year Award
Glen Loftis Student Union – Operations 15 Year Award
Donna Lohn Arizona Student Unions 25 Year Award
Colleen Loomis RDI External Relations 10 Year Award
Barbara Lopez Disability Resource Center 10 Year Award
Felisha Lopez Business Affairs Office 15 Year Award
Fernando Lopez Facilities Management Maintenance Services 25 Year Award
Frances Lopez Facilities Management Custodial 10 Year Award
Nicolas Lopez Student and Academic Technologies 15 Year Award
Elvia Lopez Mascorro Senior Vice President Health Sciences 10 Year Award
Elba Lorenz County Office - Pinal County 20 Year Award
Frank Lotito Facilities Management Maintenance Services 10 Year Award
Ute Lotz-Heumann History 10 Year Award
Merlin Lowe Pediatrics 15 Year Award
David Lowenthal Computer Science 10 Year Award
Mike Lowery Administration and Athletics 20 Year Award
Rebecca Lowry Department of Emergency Medicine 10 Year Award
Linda Luft Spanish and Portuguese 10 Year Award
Shizhen Luo Pharmacology 10 Year Award
Xiangxia Luo Molecular and Cellular Biology 10 Year Award
Karen Lutrick College of Medicine Administration – Research 10 Year Award
Kelly Lynch COM Phoenix Academic Affairs 10 Year Award
Katherine Maass Arizona Health Sciences Office of Public Affairs 10 Year Award
Patricia MacCorquodale Gender and Womens Studies 40 Year Award
Katharine Mackay School of International Languages, Literatures and Cultures 15 Year Award
Lee Macomber Chemistry & Biochemistry 15 Year Award
Allison Macpherson Senior Vice President Health Sciences 10 Year Award
Cecilia Madrid Facilities Management Custodial 15 Year Award
Maria Madril Student Food Service 20 Year Award
Daruka Mahadevan Medicine 15 Year Award
Uri Maimon Arizona Center for Judaic Studies 10 Year Award
Curtis Main Maricopa Agricultural Center – Research 15 Year Award
Gregory Main Maricopa Agricultural Center – Research 30 Year Award
Victoria Maizes Arizona Center for Integrative Medicine 20 Year Award
Lisa Majuta Pharmacology 30 Year Award
Yuri Makino School of Theatre Film and Television 20 Year Award
Cynthia Malbrough Social and Behavioral Sciences Administration 25 Year Award
John Maloney Philosophy 30 Year Award
Amanda Mancini Karl Eller Graduate School of Management 15 Year Award
Sean Manley-Casimir Office of Global Initiatives 15 Year Award
Masud Mansuripur College of Optical Sciences 30 Year Award
Michael Marcellin Electrical and Computer Engineering 30 Year Award
Matthew Marcus School of Theatre Film and Television 10 Year Award
Patricia Markel COM Academic Affairs 20 Year Award
Deborah Marlow Social and Behavioral Sciences Administration 15 Year Award
Stuart Marsh School of Natural Resources and The Environment 30 Year Award
Michael Martelle Public Health Administration 20 Year Award
Juan Martinez Facilities Management Custodial 10 Year Award
Oscar Martinez History 30 Year Award
Fermin Martinez Fregoso COM Information Technology Services 15 Year Award
Steven Martinson German Studies 30 Year Award
Anne Marx Office of Academic Affairs 15 Year Award
Ronald Marx Educational Psychology 15 Year Award
Eugene Mash Chemistry & Biochemistry 35 Year Award
Brooke Massani Chemistry & Biochemistry 10 Year Award
Derek Masseth University Information Technology Services Administration 20 Year Award
Ronald Mastaler Lunar and Planetary Lab 15 Year Award
Glenn Matchett-Morris Campus Health and Wellness 10 Year Award
Diane Mayer Research Laboratory and Safety Services 35 Year Award
Erica Mayer Facilities Management Maintenance Services 10 Year Award
Judith Mayoral-Schnee Student Food Service 10 Year Award
Frank Mazdab Geosciences 10 Year Award
Cecilia Mazon CALS Career & Academic Services 15 Year Award
Sumitendra Mazumdar Physics 30 Year Award
Larry Mcalister COM Phoenix Campus Administration 10 Year Award
Kenneth McAllister Humanities Administration 20 Year Award
Mary Mccaslin Educational Psychology 25 Year Award
Deborah Mcclelland Health Promotion Sciences 30 Year Award
Craig Mcclure Family and Community Medicine 40 Year Award
Joseph Mccollough Engineering Administration 15 Year Award
Rudy Mccormick Early Academic Outreach 20 Year Award
Tonia McCracken University Police Department 10 Year Award
Qing Mcfatter School of Anthropology 10 Year Award
Rebecca Mcgill Arizona Health Sciences Office of Public Affairs 20 Year Award
Dominic Mcgrath Chemistry & Biochemistry 20 Year Award
Michael Mckisson Journalism 10 Year Award
John Mclemore Arizona Public Media Content Production 15 Year Award
Ellen Mcmahon School of Art 30 Year Award
Cornelius Mcsweeney Flandrau Science Center 30 Year Award
Christa Mcvicker Medicine 25 Year Award
David Meko Tree Ring Laboratory 30 Year Award
Maria Melendez County Office - Pinal County 15 Year Award
Tina Mendoza Communication 10 Year Award
Chin Meng Wong Financial Services Office – Operations 10 Year Award
Michelle Menninger University of Arizona South 10 Year Award
Richard Mercer Computer Science 20 Year Award
Kelley Merriam-Castro Interdisciplinary Graduate Program Administration 15 Year Award
Kelly Merrill Steward Observatory 20 Year Award
Todd Merritt Research and Discovery Technologies 20 Year Award
Yvonne Mery Research and Learning 10 Year Award
Michelle Meyer Financial Services Office – Financial Management 10 Year Award
Rafael Meza Admissions and New Student Enrollment 25 Year Award
Richard Michod Ecology and Evolutionary Biology 40 Year Award
Monica Midura-Kiela Children's Research Center 25 Year Award
Amy Miller Financial Services Office – Financial Management 10 Year Award
Paul Miller Admissions and New Student Enrollment 25 Year Award
Thomas Miller Office of Academic Affairs 30 Year Award
Peter Milne Steward Observatory 15 Year Award
Hendree Milward School of Government and Public Policy 30 Year Award
Young-Gie Min Social and Behavioral Sciences Administration 20 Year Award
Alonso Minjarez Education – Dean's Office 15 Year Award
Sylvia Mioduski CLAS Academic Advising Center 30 Year Award
Mitzi Miranda Cancer Center Division 10 Year Award
Bernard Mitchell Facilities Management Maintenance Services 15 Year Award
Carlos Molina Facilities Management Garage 15 Year Award
Osmara Molina de Rodriguez Asthma and Airway Disease Research Center 15 Year Award
Alejandro Monroy Parking and Transportation 10 Year Award
Ander Monson English 10 Year Award
Christina Montano The UofA BookStores 20 Year Award
Maria Montano Park Student Union 10 Year Award
Moses Montano Parking and Transportation 10 Year Award
Francisca Montijo Residential Facilities 15 Year Award
Oscar Montoya Steward Observatory 20 Year Award
Ida Moore College of Nursing 30 Year Award
Thomas Moore Administration and Athletics 10 Year Award
Wendy Moore Brusca Entomology – Research 10 Year Award
Elsa Morales Materials Science and Engineering 20 Year Award
Mark Morales Physiology 20 Year Award
Bernard Morenz Psychiatry 40 Year Award
Clayton Morrison School of Information 10 Year Award
Gertrude Morrow Nutritional Sciences – Research 15 Year Award
Brian Morton Medicine 10 Year Award
Miguel Moscoso Student Financial Aid 15 Year Award
Valerie Mourelatos Student Affairs & Enrollment Management Academic Initiatives & Student Success 10 Year Award
Kevin Moynahan COM Academic Affairs 25 Year Award
Jason Mueller University Police Department 10 Year Award
Carrie Muir Access and Information Services 10 Year Award
Suzanne Mulligan Infrastructure and Foundational Technologies 20 Year Award
Manuel Munoz English 10 Year Award
Bridget Murphy Health Promotion Sciences 15 Year Award
David Murphy UITS – Network Technical Solutions 35 Year Award
Lynn Murray Cancer Center Division 15 Year Award
Paulus Musters School of Architecture 25 Year Award
Paul Myrdal Pharmacy Practice and Science 20 Year Award
Gary Nabhan Southwest Studies Center 10 Year Award
Maria Nahmias Disability and Psychoeducation Studies 35 Year Award
Luis Nanez Student Food Service 10 Year Award
Dana Narter Psychology 10 Year Award
Maha Nassar School of Middle Eastern and North African Studies 10 Year Award
Irma Nava Facilities Management Custodial 15 Year Award
Cynthia Neal Chemistry & Biochemistry 20 Year Award
Wendell Neal Administration and Athletics 20 Year Award
Jacquelien Newbrey McGuire Center – Entrepreneurship 10 Year Award
Jesper Nielsen Marketing 15 Year Award
Rachel Nielsen Graduate College Administration 15 Year Award
Dragana Nikolich-Zugich Immunobiology 10 Year Award
Janko Nikolich-Zugich Immunobiology 10 Year Award
Elbert Norton Soil, Water And Environmental Science – Research 25 Year Award
Mark Novak Planning, Design and Construction 25 Year Award
Karla Nunez Government & Community Relations 20 Year Award
Mark O Dell Infrastructure and Foundational Technologies 10 Year Award
Leslye Obiora Law Instruction 20 Year Award
Mary Oconnell College of Nursing 10 Year Award
Nancy Odegaard Arizona State Museum 35 Year Award
Stephanie O'Donnell Psychology 10 Year Award
Maria Ohnesorgen Campus IT Partnerships 35 Year Award
Terence Okeeffe Surgery 10 Year Award
Jose Olalde Infrastructure and Foundational Technologies 20 Year Award
Lynne Oland Neuroscience 30 Year Award
Antonio Olarrea Spanish and Portuguese 20 Year Award
Kirk Olaughlin Steward Observatory 35 Year Award
Katherine Oliboni Office of the Registrar 10 Year Award
Gilberto Olivas Office of Global Initiatives 10 Year Award
Dolores Oporta Residential Facilities 25 Year Award
Mary O'Rourke Community, Environment and Policy 35 Year Award
Cecilia Ortega Pharmacology 20 Year Award
Delmi Ortega County Office - Maricopa County 15 Year Award
George Ortega Facilities Management Custodial 15 Year Award
Nicholas Ortega Facilities Management Maintenance Services 30 Year Award
Claudina Ortiz Student Food Service 10 Year Award
Maria Ortiz Medicine 30 Year Award
Marc Oshiro Cancer Center Division 15 Year Award
Martha Ostheimer Teaching, Learning and Sociocultural Studies 30 Year Award
Lydia Otero Mexican American Studies 15 Year Award
David Ouellette Steward Observatory 35 Year Award
Sharidan Overland Campus Health and Wellness 15 Year Award
Lacey Pacheco Boyce Thompson Arboretum 10 Year Award
Anne Pagel Eller Undergraduate Programs 15 Year Award
Suzanne Panferov Reese Office of Global Initiatives 15 Year Award
Loreli Panico Medicine 25 Year Award
Tejal Parikh College of Medicine  Student Affairs 25 Year Award
Bryant Parker Eller Information Technology 20 Year Award
Akhtar Parvez Student Financial Aid 35 Year Award
Dianne Patterson Speech Language and Hearing Sciences 20 Year Award
Terri Peaches Military Science Tactics 10 Year Award
Diana Peel The Honors College 10 Year Award
Pamela Pelletier Science Administration 10 Year Award
Melinda Pelusi Financial Services Office – Financial Management 10 Year Award
Emily Pendleton SALT Center Learning Disabilities 10 Year Award
Betsy Pepping Office of Instruction and Assessment 30 Year Award
Hope Peralta Molecular and Cellular Biology 40 Year Award
Linda Perez College of Nursing 10 Year Award
Stephanie Perez UA Card Office – Bursar's Office 20 Year Award
Amanda Perkins Internal Audit 10 Year Award
Gina Perri Administration and Athletics 25 Year Award
Elizabeth Perumala Parking and Transportation 20 Year Award
William Peters Steward Observatory 30 Year Award
Mary Peterson Cognitive Science 30 Year Award
Deborah Petrich Social and Behavioral Sciences Administration 20 Year Award
Hanna Phan Pharmacy Practice and Science 10 Year Award
Amy Phillips College of Optical Sciences 10 Year Award
Douglas Pickrell Mathematics 30 Year Award
Maricela Pier Cellular and Molecular Medicine 10 Year Award
Philip Pinto Steward Observatory 25 Year Award
Michelle Piontek Economics 10 Year Award
Robert Piorkowski UA Library Administration ADM 30 Year Award
Lori Piper Campus Health and Wellness 40 Year Award
Victor Piscitello Marketing 15 Year Award
Vadim Pivniouk Cellular and Molecular Medicine 15 Year Award
Gary Pivo Planning Degree Program 20 Year Award
Karen Pizzuto County Office - Yavapai County 15 Year Award
Stephen Poe Agriculture and Biosystems Engineering – Instruction 20 Year Award
David Poirier Materials Science and Engineering 40 Year Award
Robin Polt Chemistry & Biochemistry  30 Year Award
David Pomeroy School of Music 10 Year Award
Marisa Pope-Malings Engineering Administration 10 Year Award
Richard Poss Astronomy 30 Year Award
Barrett Potter Materials Science and Engineering 15 Year Award
Kelly Potter Electrical and Computer Engineering 15 Year Award
Mary Poulton Lowell Institute for Mineral Resources 30 Year Award
Claudia Powell Southwest Institute for Research on Women 15 Year Award
Keith Powell Multiple Mirror Telescope Observatory 10 Year Award
Kevin Prahar Disability and Psychoeducation Studies 15 Year Award
Marie Price Medicine 10 Year Award
Michael Proctor Office of Global Initiatives 25 Year Award
Dimitrios Psaltis Astronomy 15 Year Award
Debra Puccio SALT Center Learning Disabilities 10 Year Award
Jason Purdy Cancer Center Division 15 Year Award
Deborah Quintana UA Library Administration ADM 20 Year Award
Alfred Quiroz School of Art 30 Year Award
John Racy Psychiatry 40 Year Award
Bridget Radcliff Computer Science 15 Year Award
Srini Raghavan Materials Science and Engineering 40 Year Award
Amelia Ramirez Facilities Management Custodial 30 Year Award
Celina Ramirez Disability Resource Center 10 Year Award
Joan Ramirez Campus Health and Wellness 10 Year Award
Martin Ramirez University Police Department 25 Year Award
Monica Ramirez Soil, Water And Environmental Science – Research 10 Year Award
Sonia Ramirez County Office - Santa Cruz County 15 Year Award
Sylvia Ramirez Agriculture Administration 20 Year Award
Steven Randall English as a Second Language 10 Year Award
Diane Ransdell English 20 Year Award
Griselda Ratje Tech Launch Arizona 20 Year Award
Kerima Ratnayaka Mathematics 15 Year Award
Pamela Reed College of Nursing 35 Year Award
Jonathon Reinhardt English 10 Year Award
Shelley Rench Senior Vice President Health Sciences 10 Year Award
Stephen Reyes Mathematics 15 Year Award
Chantelle Reynwar German Studies 10 Year Award
Lisa Rezende Molecular and Cellular Biology 10 Year Award
Gary Rhoades Educational Policy Studies and Practice 30 Year Award
Thomas Rhodes Graduate College Administration 25 Year Award
Photini Rice Biomedical Engineering 20 Year Award
Kacee Richardson Animal & Comparative Sciences-Res 10 Year Award
Randall Richardson Geosciences 40 Year Award
Crystal Richt Arizona Research Labs-Interdisciplinary 10 Year Award
Jeffrey Rill Steward Observatory 40 Year Award
Zenaida Rios Facilities Management Custodial 10 Year Award
Franz Rischard Medicine 15 Year Award
Leslie Ritter College of Nursing 20 Year Award
Viridian Robles De Serino Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Alejandro Robles Romo Maricopa Agricultural Center - Research 10 Year Award
Norma Rodriguez County Office - Maricopa County 20 Year Award
Gregory Rogers Cellular and Molecular Medicine 10 Year Award
Laura Rojas Facilities Management Custodial 10 Year Award
Dani Rollins Admissions and New Student Enrollment 10 Year Award
Ewa Romanowska Mathematics 20 Year Award
Marek Romanowski Biomedical Engineering 20 Year Award
Emily Romero Student Food Service 10 Year Award
Patrick Ronaldson Pharmacology 10 Year Award
Alyssa Rosemartin School of Natural Resources and The Environment - Research 10 Year Award
Julia Rosen Risk Management and Safety 25 Year Award
Daniel Ross Facilities Management Maintenance Services 20 Year Award
Kay Ross Finance 15 Year Award
Laura Ross College of Optical Sciences 25 Year Award
William Roth Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Janet Roveda Electrical and Computer Engineering 15 Year Award
Ashley Rubin School of Art 10 Year Award
Todd Ruhl Campus Agriculture Center 20 Year Award
Felix Ruiz Student Union – Operations 15 Year Award
Gonzalo Ruiz Boyce Thompson Arboretum 20 Year Award
Joaquin Ruiz Colleges of Letters Arts and Sciences Administration 35 Year Award
Charles Ruscher Finance 15 Year Award
John Rutherfoord Physics 30 Year Award
George Ruyle School of Natural Resources and the Environment – Extension 35 Year Award
Kevin Ryan Arizona Center for Integrative Medicine 15 Year Award
Sandra Saad Agriculture Extension Administration 25 Year Award
Avelino Saez Chemical and Environmental Engineering 20 Year Award
Ana Saiz Cancer Center Division 30 Year Award
Deborah Sakiestewa Senior Vice President Health Sciences 25 Year Award
Rebekah Salcedo Student Financial Aid 10 Year Award
Ricardo Saldivar Facilities Management Custodial 10 Year Award
Priscilla Salinas Parking and Transportation 30 Year Award
Yasa Sampurno Chemical and Environmental Engineering 10 Year Award
Tani Sanchez Africana Studies 10 Year Award
Luz Sandoval Research, Discovery & Innovation 10 Year Award
Richard Sandoval Facilities Management Maintenance Services 10 Year Award
Claudia Sandoval Devet SALT Center Learning Disabilities 10 Year Award
Paula Santos Facilities Management Custodial 15 Year Award
Ina Sarcevic Physics 30 Year Award
Alexandre Savine Physics 25 Year Award
Paul Scarce Student Affairs Systems Group 15 Year Award
Deborah Schaefer Animal & Comparative Sciences-Res 25 Year Award
Christian Schaller Lunar and Planetary Lab 20 Year Award
Joan Schlimgen Delivery, Description, and Acquisition 20 Year Award
Carl Schmalzel School of Plant Science - Research 45 Year Award
Philip Schneider Pharmacy Practice and Science 10 Year Award
Neil Schooling Procurement and Contracting Services 20 Year Award
Gary Schwartz Psychology 30 Year Award
Gina Schwartzberg Sponsored Projects & Contracting Services 15 Year Award
Laura Schweers Family and Community Medicine 10 Year Award
Gary Schwulst Parking and Transportation 10 Year Award
James Scotti Lunar and Planetary Lab 35 Year Award
Chris Segrin Communication 20 Year Award
Barbara Selznick School of Theatre Film and Television 20 Year Award
Jasna Seserinac Pediatrics 10 Year Award
Patricia Settle Pediatrics 10 Year Award
Laurie Shapiro Medical Imaging 35 Year Award
Linda Shaw Disability and Psychoeducation Studies 10 Year Award
Ziad Shehab Pediatrics 35 Year Award
Ellen Shenkarow English as a Second Language 40 Year Award
Emily Sherbrooke Arizona Center for Integrative Medicine 20 Year Award
Scott Sherman Neurology 25 Year Award
Debra Sherrow Surgery 10 Year Award
James Shira Arizona Research Labs-Interdisciplinary 15 Year Award
Laura Shriver Epidemiology and Biostatistics 15 Year Award
Mark Siemens Agriculture and Biosystems Engineering - Research 10 Year Award
Elvis Sierra University Police Department 10 Year Award
Maria Sierra De Verdugo Residential Facilities 10 Year Award
Miguel Simonet Spanish and Portuguese 10 Year Award
Robert Sims Mathematics 10 Year Award
Steven Singkofer University Analytics and Institutional Research 10 Year Award
Bruce Skolnik Office of the General Counsel 10 Year Award
Darci Slaten Pediatrics 20 Year Award
James Sligh Medicine 10 Year Award
Kathy Smith Psychiatry 15 Year Award
Megan Smithey Immunobiology 10 Year Award
Amy Som Arizona Center for Integrative Medicine 10 Year Award
Abigail Sorg Office of Academic Affairs 10 Year Award
Chris Spencer Boyce Thompson Arboretum 20 Year Award
Theresa Spicer Nutritional Sciences - Research 20 Year Award
Mary Sprinkle BIO5 Institute 10 Year Award
Scott Squire Arizona Research Labs-Interdisciplinary 15 Year Award
Charles Stafford Physics 20 Year Award
Cynthia Standley College of Medicine Phx Bioethics and Medical Humanism 10 Year Award
Nancy Stanley Law Administration 15 Year Award
Maribeth Stansifer Sarver Heart Center 25 Year Award
James Stanton Surgery 15 Year Award
Mary Stevens Family and Community Medicine 20 Year Award
Kay Stevens Beasock Institutional Information Technology Applications 10 Year Award
Danielle Stilgenbauer Campus IT Partnerships 10 Year Award
Joseph Still Arizona Research Labs-Interdisciplinary 10 Year Award
Michelle Stone-Eklund School of Art 20 Year Award
Lisa Stoneking Department of Emergency Medicine 10 Year Award
Roberta Stout Administration and Athletics 10 Year Award
Michael Strangstalien Campus Health and Wellness 15 Year Award
Heather Strasser Eller Administration 10 Year Award
Robin Stryker Sociology 10 Year Award
Carol Stuehm Medical Imaging 10 Year Award
Joyce Stump Development Office 20 Year Award
Carrie Stusse Research, Discovery & Innovation 10 Year Award
Shufang Su Physics 15 Year Award
Dominick Sudano Medicine 10 Year Award
Leslie Sult Research and Learning 15 Year Award
Jenna Summerfield Psychiatry 10 Year Award
Sarah Sutton Lunar and Planetary Lab 10 Year Award
Maria Swarts University Information Technology Services Administration 10 Year Award
Jean Swedenburg Access and Information Services 45 Year Award
Gabrielle Sykes-Casavant CALS Career & Academic Services 15 Year Award
Laura Tabili History 30 Year Award
Amy Taczanowsky Executive Office of the President 15 Year Award
Amy Tary Chemistry & Biochemistry 10 Year Award
Darice Taylor College of Nursing 10 Year Award
Travis Teetor Access and Information Services 20 Year Award
Michelle Tellez Teaching, Learning and Sociocultural Studies 15 Year Award
Michael Terenzoni Steward Observatory 25 Year Award
Alma Teso Facilities Management Custodial 15 Year Award
Andres Teso Student Food Service 10 Year Award
Philipp Tewes Aerospace and Mechanical Engineering 10 Year Award
Betty Thomsen-Dinius Planning, Design and Construction 25 Year Award
Stuart Thomson Geosciences 10 Year Award
Barry Tickes County Office - La Paz County 40 Year Award
Pham Tiep Mathematics 10 Year Award
Horace Tiggs Park Student Union 15 Year Award
Joseph Tolliver Philosophy 30 Year Award
Anne Torio Arizona Center for Integrative Medicine 10 Year Award
Magdalia Torres Residential Facilities 10 Year Award
Yuta Torrey CALS Communications and Technologies 10 Year Award
Norman Toso English 20 Year Award
William Toussaint Physics 30 Year Award
Ronald Towner Tree Ring Laboratory 20 Year Award
Estella Trevers Student Programs 20 Year Award
Daniela Triadan School of Anthropology 15 Year Award
Robert Tripp Law Administration 10 Year Award
Sarah Trotta Economics 10 Year Award
Theodore Trouard Biomedical Engineering 25 Year Award
Santiago Tso College of Nursing 15 Year Award
Mary Tucker Human Resources 20 Year Award
Christian Twiss Surgery 10 Year Award
Richard Ugalde Facilities Management Custodial 40 Year Award
Jennifer Uhrlaub Immunobiology 10 Year Award
Laura Ullrich Eller Undergraduate Programs 15 Year Award
John Umbreit Disability and Psychoeducation Studies 40 Year Award
Terry Urbine Pharmacy Practice and Science 10 Year Award
Michael Urquidez Infrastructure and Foundational Technologies 10 Year Award
Beatriz Urrea Spanish and Portuguese 20 Year Award
Leslie Utley Steward Observatory 15 Year Award
Lourdes Valdes Office of Global Initiatives - Other 15 Year Award
Kelly Valdivia Steward Observatory 30 Year Award
Maria Valdivia Student Food Service 15 Year Award
Lisa Valentine Alumni Relations 20 Year Award
Lorenia Valenzuela Student Food Service 10 Year Award
Kathleen Van Os School of Plant Science - Research 30 Year Award
Todd Vanderah Pharmacology 20 Year Award
Armandina Vargas Facilities Management Custodial 15 Year Award
Hector Vega University of Arizona South 10 Year Award
Maria Vega COM Information Technology Services 20 Year Award
Carmen Velasco Facilities Management Custodial 15 Year Award
Francisco Villa Facilities Management Custodial 25 Year Award
Leticia Villasenor Parking and Transportation 20 Year Award
Julie Villaverde Financial Services Office-Capital Finance 15 Year Award
Jonelle Vold Development Office 10 Year Award
Joe Von Glahn Student Food Service 15 Year Award
Laurel Wadlund Campus IT Partnerships 10 Year Award
Amy Waer Arizona Health Education Centers 20 Year Award
Elisabeth Wagener Cancer Center Division 10 Year Award
Michael Wagenheim Law Administration 20 Year Award
Herbert Wagner Risk Management and Safety 40 Year Award
Michele Walsh School of Family and Consumer Sciences - Extension 20 Year Award
Frank Walter Department of Emergency Medicine 25 Year Award
James Walworth Soil,Water and Environmental Sciences - Extension 20 Year Award
Li Wan Medical Imaging 10 Year Award
Merry Warner Medical Imaging 30 Year Award
Kendal Washington White Dean of Students Office 25 Year Award
James Watson Arizona State Museum 10 Year Award
George Watts Cancer Center Division 20 Year Award
Douglas Weber Facilities Management Custodial 20 Year Award
Melissa Weber English as a Second Language 15 Year Award
Andrew Wedel Linguistics 15 Year Award
Marianne Weeks Campus Health and Wellness 25 Year Award
Richard Wehr Ecology and Evolutionary Biology 10 Year Award
Andrew Weil Arizona Center for Integrative Medicine 35 Year Award
Douglas Weiner History 30 Year Award
Anne Wertheimer BIO5 Institute 10 Year Award
Christina Wesanen Neil Leadership Programs 10 Year Award
Robin Whitacre Cancer Center Division 30 Year Award
Simon White Coll Arch Plan Landscape Arch Administration 20 Year Award
Tharini Wijeweera Science Administration 10 Year Award
Bernadette Wilkinson Law Administration 10 Year Award
Ada Wilkinson-Lee Mexican American Studies 10 Year Award
Thomas Willard English 40 Year Award
John Willerton School of Government and Public Policy 30 Year Award
Hildi Williams Curricular Affairs 30 Year Award
Alexander Wilson Finance 10 Year Award
Jennifer Wilson Campus Health and Wellness 15 Year Award
Staci Wilson Human Resources 10 Year Award
Susan Wilson-Sanders University Animal Care 45 Year Award
Ryan Windows Graduate College Administration 25 Year Award
Dawn Wise Disability Resource Center 15 Year Award
Larry Wood Facilities Management Business Services 15 Year Award
Marcy Wood Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Richard Wood School of Family and Consumer Sciences - Instruction 10 Year Award
Elizabeth Woodhouse Institute of the Environment 15 Year Award
Rex Woods School of Music 30 Year Award
Dale Woolridge Department of Emergency Medicine 15 Year Award
James Wooten Facilities Management Maintenance Services 10 Year Award
Michael Worobey Ecology and Evolutionary Biology 15 Year Award
Robert Wortman Teaching, Learning and Sociocultural Studies 10 Year Award
Maritza Wright Office of Instruction and Assessment 15 Year Award
Jeffrey Wymore Facilities Management Custodial 20 Year Award
Hua Xu Children's Research Center 25 Year Award
Li Xu University of Arizona South 15 Year Award
Paul Yartz Facilities Management Garage 15 Year Award
Alexander Yelich Entomology - Research 15 Year Award
Kelly Yiu BIO5 Institute 10 Year Award
Rita York Campus Recreation 30 Year Award
Sharon Young Fine Arts Administration 15 Year Award
Mary Yturralde Admissions and New Student Enrollment 10 Year Award
Yeisoo Yu School of Plant Science - Research 15 Year Award
Nicole Yuan Health Promotion Sciences 15 Year Award
Jesseka Zeleike English 20 Year Award
Yi Zeng Pediatrics 10 Year Award
Dawit Zerihun Maricopa Agricultural Center - Research 20 Year Award
Qionghui Zhang Nutritional Sciences-Ext 10 Year Award
Shufeng Zhang Physics 10 Year Award
Zhenyu Zhang BIO5 Institute 10 Year Award
Karen Zimmermann School of Art 20 Year Award
Philip Zimmermann School of Art 10 Year Award
Yitshak Zohar Aerospace and Mechanical Engineering 15 Year Award
Jennifer Zuniga Arizona Health Education Centers 15 Year Award

Retirees

Name Department
Edward Abril Animal & Comparative Sciences
Christopher Adams Administration and Athletics
David Alberts Cancer Center Division
David Allen Tech Launch Arizona
Irma Alvarado-Sipp Procurement and Contracting Services
Quinlan Amos Anesthesiology
Patricia Anders Teaching, Learning and Sociocultural Studies
Susan Anderson Campus Health and Wellness
William Arnett Steward Observatory
Robert Arnold Chemical and Environmental Engineering
Susan Arnold Physics
John Barile Residential Facilities
Bruce Barrett Physics
Edith Batiste UA Library Administration ADM
Patricia Baynham Boyce Thompson Arboretum
Charles Bazzell Anesthesiology
Timothy Beeson Biosphere 2
Bernard Begay Office of Student Computing Resources
Fannie Begay County Office - Apache County
Marc Berg Pediatrics
Michael Bernas Surgery
Christopher Biddick Large Binocular Telescope Observatory
Raymond Bolinger Facilities Management Maintenance Services
Sang Bowen Financial Services Office-Operations
Susan Bowers Admissions and New Student Enrollment
Patrick Boyle Anesthesiology
Linda Breci Arizona Research Labs-Interdisciplinary
Christine Brooks Cancer Center Division
Julie Brugger School of Natural Resources and The Environment - Research
Robert Burns Facilities Management Utilities
Sharon Bushart Senior Vice President Health Sciences
Ricky Byrd Boyce Thompson Arboretum
Richard Campbell Facilities Management Operational Services
Stephen Campbell County Office - Navajo County
Ruben Campos Boyce Thompson Arboretum
Heidi Canfield Student Union-Fast Copy
Albert Carlon Facilities Management Maintenance Services
Raymond Carmody Medical Imaging
Judith Carrington Viper Institute
Anthony Catinella Family and Community Medicine
Fernando Chavez Office of the Registrar
Georgia Chavez-Lopez Residential Facilities
Hwu Chen College of Nursing
Michael Chihak Journalism
Lois Christ Karl Eller Graduate School of Management
Paul Cohen School of Information
James Coleman RDI Business Services
Mary Contreras Health Promotion Sciences
Bruce Cook Steward Observatory
Kenton Corey Military Property Custodian
Richard Corral Facilities Management Maintenance Services
Alfred Cuestas Residential Facilities
Irene Dalmeida French and Italian
Michele De La Pena Large Binocular Telescope Observatory
Mary de Ranitz Office of the General Counsel
Charles Defer Agriculture and Biosystems Engineering - Research
Janice Degan Viper Institute
Denise Degeus Coll Arch Plan Landscape Arch Administration
Michael Delahanty Parking and Transportation
Richard Demont Administration and Athletics
Virginia Deschamps Pediatrics
William Dixon School of Government and Public Policy
Yvonne Dotson School of Music
Joanne Douthit College of Nursing
Harry Dudley Facilities Management Maintenance Services
Sherry Esham Sponsored Projects & Contracting Services
Carol Evans Engineering Administration
Carol Evans Teaching, Learning and Sociocultural Studies
Phillip Factor Medicine
Guadalupe Fannin Facilities Management Custodial
Patricia Fastje Student and Academic Technologies
Debra Federman Records Management and Archives
Margaret Ferko Infrastructure and Foundational Technologies
Patrick Ferris Ecology and Evolutionary Biology
Marisela Figueroa Financial Services Office-Operations
Meryn Finity UITS-Financial Management
Mark Fischione COM Phoenix Academic Affairs
John Fitch Arizona Research Labs-Interdisciplinary
Eleanor Flannery Office of Global Initiatives
Hermann Flaschka Mathematics
Joyce Flieger County Office - Pinal County
Jose Fonseca Animal & Comparative Sciences-Res
Jeffrey Frelinger Immunobiology
Robert Freund Steward Observatory
Alfred Gallegos Cellular and Molecular Medicine
Pedro Galvan Facilities Management Custodial
Elvia Gandara Office of the Registrar
Elizabeth Garber School of Art
Charlotte Garcia Physiology
Norma Gaviria Admissions and New Student Enrollment
Dale Gehring Network for Information/Counseling
Richard Glass Chemistry & Biochemistry - Sci
Kathy Glockner Pharmacology
John Gold Technical Services
Margaret Gomez Chemistry & Biochemistry - Sci
Thomas Gosnell Finance
Debra Gregerman English
Kimberly Gressley County Office - Pinal County
Randall Grohman AHS BioCommunications
Gary Hagen Facilities Management Maintenance Services
William Hale Steward Observatory
Audrey Hambleton Teaching, Learning and Sociocultural Studies
Kathleen Hamm The UofA BookStores
Neale Hanke Cancer Center Division
Rebecca Hanson Facilities Management Custodial
Janet Harkins Academic Initiatives & Student Success
Virginia Harpold Entomology - Research
Regan Harrison Materials Science and Engineering
Lotfi Hermi Mathematics
Robert Hershey-Lear Law Instruction
Nova Hinrichs Cognitive Science
Katherine Hirschboeck Tree Ring Laboratory
Eugene Holmberg Large Binocular Telescope Observatory
John Hughes Surgery
Milani Hunt Arizona Student Media
Clark Isachsen Lunar and Planetary Lab
Virginia Jacobson County Office - Pima County
Mona Johnson Facilities Management Maintenance Services
Jack Jokipii Lunar and Planetary Lab
Marie Jones Teaching, Learning and Sociocultural Studies
Pamela Jones AHS Human Resources
Miranda Joseph Gender and Womens Studies
Laurie Judge Liver Research Institute
Susan Karant-Nunn History
Lorretta Keith Facilities Management Custodial
John Kelley Arizona Public Media Administrative Services
Anita King Physiology
Richard King Records Management and Archives
Richard Kinkade Spanish and Portuguese
Patricia Kiser Eller Administration
Warren Kittrell Steward Observatory
Boris Kozolchyk Law Instruction
Roger Kramer School of Family and Consumer Sciences - Instruction
Mark Kroggel School of Plant Science - Research
Mary Krutzsch Cancer Center Division
Chieri Kubota School of Plant Science - Research
Barbara Kuehn Office of Academic Affairs
Carrie Larson Access and Information Services
Daniel Lee Office of Digital Innovation and Stewardship
Georgene Lefkowits Education - Dean's Office
Sandra Lein Family and Community Medicine
William Lesho Physiology
Larry Liles Facilities Management Maintenance Services
John Little Large Binocular Telescope Observatory
Matthew Livingston County Office - Navajo County
Glen Loftis Student Union-Operations
Sherry Lotz School of Family and Consumer Sciences - Instruction
Elenor Loya Soil, Water And Environmental Science - Research
Carol Maker Disability and Psychoeducation Studies
Tammy Mardon Cancer Center Division
Bonnie Marshall COM Academic Affairs
Cecilia Martinez Campus Health and Wellness
Jesse Martinez Cellular and Molecular Medicine
Marlene Martinez COM Phoenix Academic Affairs
Anne Marx Office of Academic Affairs
Doris Masa Campus Health and Wellness
Ronald Mastaler Lunar and Planetary Lab
Terry Matsunaga Medical Imaging
Hilary McClafferty Arizona Center for Integrative Medicine
Wanda Mccormack Animal & Comparative Sciences-Res
Deboragh Mcdonnell Cancer Center Division
Sheila McGinnis Government & Community Relations
Kathe Mcgrath Speech Language and Hearing Sciences
Carrol Mclaughlin School of Music
Susan Merski Arthritis Center
Mark Miceli School of Dance
Michele Mitchell Administration and Athletics
Estelita Montante Administration and Athletics
John Monteleone Arizona State Museum
Miguel Moscoso Student Financial Aid
Philip Muir Steward Observatory
David Murphy UITS-Network Technical Solutions
Douglas Myers Arizona Research Labs-Interdisciplinary
Martha Narro BIO5 Institute
Diana Nelson COM Phoenix Academic Affairs
Julia Olsen Teaching, Learning and Sociocultural Studies
Alejandra Olvera Campus Health and Wellness
Cecilia Ortega Pharmacology
Charles Otto Anesthesiology
Robert Owen Management Information Systems
Carol Paddock Student Affairs & Enrollment Managament Academic Initiatives & Student Success
Audrey Pallette Cellular and Molecular Medicine
Monica Pastor County Office - Maricopa County
Susan Pater Agriculture Extension Administration
Patric Payne Kautenburger University Animal Care
Debra Pearson V-Bar-V Ranch - Research
Thomas Peercy Facilities Management Maintenance Services
Noel Pinnington East Asian Studies
Lori Piper Campus Health and Wellness
Patricia Plunkett Asthma and Airway Disease Research Center
Mary Poulton Lowell Institute for Mineral Resources
Michael Proctor Office of Global Initiatives
Ronald Pust Family and Community Medicine
Alfred Quiroz School of Art
Suzanne Rabe Law Instruction
Steven Rachbach Campus Health and Wellness
Jose Ramirez Facilities Management Custodial
Sarah Rampelotto Boyce Thompson Arboretum
Kerstin Reinschmidt Health Promotion Sciences
Elsa Reyes Admissions and New Student Enrollment
Lori Riley Student Affairs & Enrollment Managament Academic Initiatives & Student Success
Jeffrey Rill Steward Observatory
Kevin Robinson Residential Facilities
Beatrice Rodriguez Residential Facilities
Debra Rodriguez Agriculture Development and Alumni Affairs
Evaristo Rodriguez Yuma Agriculture Center - Research
Manuel Rodriguez Facilities Management Maintenance Services
Olga Rodriguez Student Food Service
Juanita Romero Aerospace and Mechanical Engineering
Lorenia Romero Humanities Administration
Anne Rosenfeld College of Nursing
Michael Rosenzweig Ecology and Evolutionary Biology
Daniel Ross Facilities Management Maintenance Services
Lynda Roxburgh-Kelly The UofA BookStores
Julia Rudnick Office of Sustainability & Sustainability Initiatives
Norman Saborski Parking and Transportation
Albert Saiz Facilities Management Custodial
Gilbert Salazar University Information Technology Services Administration
Ricardo Saldivar Facilities Management Custodial
Richard Sampliner Pathology
Fernando Sanchez Facilities Management Maintenance Services
Thomas Sargent Large Binocular Telescope Observatory
Jude Schaffner Steward Observatory
Bonnie Schlichting Law Library
Philip Schneider Pharmacy Practice and Science
Phyllis Schneider Cancer Center Division
Lucius Setoyant Maricopa Agricultural Center - Research
Patricia Settle Pediatrics
Laurie Shapiro Medical Imaging
Daniel Silvain Research Laboratory and Safety Services
Deborah Smith Access and Information Services
Michael Sniffen Facilities Management Custodial
Deborah Spargur Humanities Administration
Maribeth Stansifer Sarver Heart Center
Jennifer Staples County Office - Pinal County
Celia Stenzel Engineering Administration
Kay Stevens Beasock Institutional Information Technology Applications
Bruce Stewart Otolaryngology
Gregory Stinnett Student Food Service
Paula Swanson Parking and Transportation
Feng-Jyu Tang-Nelson Animal & Comparative Sciences-Res
Maria Telles Medical Imaging
Rose Telles Delivery, Descrpn, Acquisition
Leslie   Tolbert Neuroscience
Debra Tomanek Office of Academic Affairs
Ned Tomsheck University Analytics and Institutional Research
Irene Topor Disability and Psychoeducation Studies
George Tsaprailis Arizona Research Labs-Interdisciplinary
Sushila Umashankar Marketing
Arturo Valenzuela Facilities Management Maintenance Services
Roberto Verdugo Human Resources
Angela Verlaque Management Information Systems
Terry Villelas Parking and Transportation
Jean Vock Eller Administration
Susan Vogl Sponsored Projects & Contracting Services
Amy Waer Arizona Health Education Centers
Lavonne Walton Water Resources Research Center-Res
Daniel Warren Maricopa Agricultural Center - Research
Regina Watkins UITS-Network Technical Solutions
Mary Weber Community, Environment and Policy
Norman Weinberg School of Music
Deborah Weller Special Collections
Carol Wertman Eller Administration
Natalie Wilkins Center of Excellence in Women's Health
Alexander Wilson Finance
Susan Wilson-Sanders University Animal Care
Bruce Wright Tech Parks Arizona
Lloyd Wundrock Risk Management and Safety
Timothy Wunz Pharmacy Administration
Andrew Yeager Medicine
Dena Yoder BIO5 Institute
Kelly Young County Office - Maricopa County
Gregory Ziebell Residential Education